1. Anasayfa
  2. Finans

Evde Lavanta Paketleme Yaparak Para Kazanın

Evde Lavanta Paketleme Yaparak Para Kazanın
2

Evde Lavanta Paketleme Yaparak Para Kazanın. Lavanta; hoş kokusu, afrodizyak işlevi görmesi ve kış mevsiminde sayısız faydalarıyla bilinen bir bitkidir. İhraç edilen bir bitkidir. Pek çok sektörde kullanılır. Mor, kokulu çiçekleri kurutularak küçük keselere konulur ve satışa sunulur.

Hediyelik olarak oldukça tercih edilen bir üründür. Lavanta yetiştirilebilir, istenirse satın alınarak paketlenip satışa sunulabilir. Adedi 20-30 kuruş arasında değişmektedir. Lavanta Keseleyerek para kazanmak mümkündür.

Ek gelir sağlamak isteyenler ve bunu evde yapmak isteyenler için son dönemlerde fazlaca tercih edilen işlerden biridir. Lavanta paketleyerek para kazanan pek çok kişi vardır. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve ek işe ihtiyacı olan pek çok kişi, bu işi yapmaktadır.

Evde Lavanta Paketleme Yaparak Para Kazanın Çok Zorlanmadan Ek Gelir Sağlayın

Çünkü iş, belli bir sezona bağlı değildir. Düğün, nişan, doğum, kına gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Sizde organizasyon işi yapan firmalarla irtibata geçebilir ve düzenli satışınızı sağlayabilirsiniz

Kendi oluşturduğunuz web sitesinden satışa sunabilir, ya da düğün, nişan, kına ve doğum günler için organizasyon düzenleyen firmalarla çalışabilirsiniz. Lavanta keseleri bebek giyesilerinin, kışlıkların ya da kullanılmayan, kaldırılan giysilerin ve çeyizlerin, sandıkların içine konulabilir.

evde-lavanta-paketleme-yaparak-para-kazanin

Evde Lavanta Paketleme İşine Gün Geçtikçe Talep Artıyor

Sizde kendi ekibinizi oluşturabilir, günlük veya haftalık siparişler alabilirsiniz. Bu işte önemli olan hız, ölçü ve titizliktir. Keselerin görünüşü ve miktarı önemlidir. Bu işi yaparak günlük 10- 50 TL arsında değişen bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Özellikle düğün organizasyonları ve kınalar lavantayı olmazsa olmaz hale getirmişlerdir. Düğünde ikram edilen çikolatanın yanında muhakkak lavanta kesesi de ikram edilmektedir. Ayrıca evin mevsimsel temizlikleri ve eşyaların kaldırılması sırasında lavanta sıkça kullanılan bir malzemedir. Böylece eşyalar güveden, mikroptan ve diğer haşerelerden korunmuş olur.

Güncel paylaşımlarımızı Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Bir sürü para kazanma yöntemi olmasına karşın evde lavanta paketleme ile para kazanabilme fikri kulağa çok farklı ve hoş geliyor açıkçası :)

  2. Gerçekten de çok iyimis hemde zevkliymis

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir