İbo Show 9 yıl aranın ardından ekranlara geri dönüyor. İşte ilk konuklar

Yıllar önce silahlı saldırıya uğrayarak başından ciddi şekilde yaralanan İbrahim Tatlıses, 9 yıl aranın ardından “İbo Show” programını yeniden sunmaya başlayacak. Bir değişiklik olmazsa Tatlıses’in açılışı Şafak Sezer ve Sibel Can ile yapacağı öğrenildi.

İbo Show ne zaman başlıyor?üyor.

Geçirdiği kaza sonucu yıllarca tedavi gören ve ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses, İbo Show programı ile yeniden hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümün provaları başlarken, Tatlıses’in konuk edeceği isimlerde yavaş yavaş belli oldu.

İbo Show’un İlk Konukları Sibel Can ve Şafak Sezer Olacak

TV100’ün yaptığı habere göre, aralarında Sezen Aksu ve Tarkan’ın da olduğu ünlü isimleri konuk etmek isteyen Tatlıses bir değişiklik olmazsa ilk bölümde Şafak Sezer ve Sibel Can’ı konuk edecek.

İlk Fragmanda İbrahim Tatlıses’in Söylediği Söz Dikkat Çekti

9 yıl aranın ardından ekranlara dönmeye hazırlanan Tatlıses, geçtiğimiz günlerde ilk fragman çekimleri için kamera karşısına geçti. Tatlıses ilk fragmanda “Çok özledim be” sözleriyle dikkat çekti.

İşte İlk Fragman

Gündem konularını buradan takip edebilirsiniz.

[button style=”rounded” color=”uckan-btn–blue” size=”uckan-btn–small” link=”https://evdeneyapilir.com/gundem/” target=”true”]Gündem[/button]

Kaynak: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu