1. Anasayfa
  2. Finans

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar


0

 

Evde kaldığımız şu zamanlarda korona virüsün etkisiyle milyonlarca insan işinden oldu ve borçları giderek arttı. Bu borçları ödeyebilmek için kredi ve kredi kartı başvuruları arttı ancak bankalar çoğu başvuruyu reddetti. Bu yazımda sıkça sorulan sorular olan kredi notu düşüklere kredi veren bankalar, kredi notu 0 olana kredi veren bankalar, kredi notuna bakmayan bankalar, düşük puana kredi veren bankalar sorularının cevaplarını bulacaksınız.

Ayrıca kredilerle ilgili diğer yazılarımı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

 

>> Kredi Başvurusu Neden Onaylanmaz ?

>> Kredi Borcu Yapılandırma

>> Kredi Notu Kaç Ayda Yükselir

>> Kredi Sicili Ne Zaman Düzelir

 

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

 

Kredi notu; kredi kartı kullanımı, ödemeler, faturalar ve tüm banka işlemlerinin baz alınarak oluşturulan bir puanlama sistemidir. Bir kişi kredi başvurusunda bulunduğu zaman bankalar, kredi notuna göre hareket eder. 0 ile 1900 arasında olan bu sistemde, notunuz 1900’e yaklaştıkça kredi alımınız kolaylaşır. Ancak ödemelerinizi sürekli geciktiriyor ve hatta vadesi geçen bir sürü borcunuz varsa o zaman kredi notunuz 0 ile 700 arasında demektir ki bu da kredi alımınızı zorlaştırır. Ancak, teminat ya da kefil gösterir ve gelirinize göre düşük miktarda bir kredi seçerseniz başvurunuzun onaylanma şansını arttırabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

 

Kredi notu birçok banka için önemli bir ölçektir. Size verecekleri kredileri geri ödeyebileceğinizden emin olmak isterler. O yüzden genelde yüksek kredi notu olan kişilerin kredi başvurusu kabul edilir. Ancak ekonominin zora girmesi nedeniyle borçlu sayısının artmasıyla kredi notu düşük kişilerin başvurularını kabul eden bankalar da mevcut. Kredi puanı konusunda esnek davranarak düşük kredi notuna bakmayan bankalar risk grubundaki kişilere de kredi imkânı sunuyor. Eğer kredi puanınız 1000’ in altında ise bu bankalara başvurarak anında kredi alabilirsiniz.

Düşük Puana Kredi Veren Bankalar

 

Burgan Bank

Kredi notunu baz almadan müşterilerine kredi imkânı sunan bir banka. Kişiye özel faiz oranları belirleyerek diğerlerinin önüne geçiyor. Ödeme Performansınız iyiyse, bankayla çalışmak istediğiniz alan genişse ve eski müşterisi iseniz faiz oranlarını düşük tutuyor.

10.000 TL kredi tutarını 12 ay vade %1,99 faiz imkânı ile kredi çekebilirsiniz. 

Ayrıca Burgan Bank’dan çok kolay bir şekilde ipotek ile yüksek miktarlarda kredi çekme imkanınız bulunuyor.

Burgan Bank kredi başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Enpara.com

Zor günler geçiren müşterilerine kolay kredi veren banka.

10.000 TL kredi tutarını 12 ay vade %0,89 faiz ile sunuyor.

Enpara kredi başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

CepteTeb

İhtiyaç kredisine başvuran kişilere anında kredi vermekle kalmıyor vade süresini de uzatıyor.

10.000 TL kredi tutarını 24 ay vade %0,91 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Teb Bankasından kredi başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kredi

60 aya kadar varan vade imkânı ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Üstelik internet üzerinden anında kredi başvurusu yapmak da çok kolay. 10.000 TL kredi tutarını 60 ay varan vade ve %1,89 faiz ile almak isterseniz online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kredi’sine buradan başvurabilirsiniz.

ICBC Turkey

Hızlı kredi almak isteyenlerin düşük kredi notuna bakmadan başvurularını anında yapan bir banka.

10.000 TL krediyi 60 aya kadar varan vade ile %0,96 faiz oranı için internet üzerinden başvuru yapabilir aynı zamanda ödeme tablonuzu da görüntüleyebilirsiniz.

ICBC Bankasından kredi başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.


 

Bu yazımda kredi notu düşüklere kredi veren bankalar, kredi notu 0 olana kredi veren bankalar, kredi notuna bakmayan bankalar, düşük puana kredi veren bankalar sorularının cevaplarını kısa bir şekilde anlattım. Umarım kredi notu düşüklere kredi veren bankalar yazımın size faydası dokunur.

Finans bölümünde evde para nasıl kazanılır ile ilgili birçok yazı paylaşacağım yeni yazılarımı mutlaka okuyun.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir