1. Anasayfa
  2. Finans

Makale Yazarak Evden Para Kazanmak

Makale Yazarak Evden Para Kazanmak
0

Makale yazarak evden para kazanmak tam size göre bir iş olabilir. Günümüzde evden çalışarak para kazanmak artık çok kolay hale geldi. Binlerce fikir ve imkan size oturduğunuz yerden para kazanma imkanı sunuyor. Bunlardan biri de makale yazarak evden para kazanmak.

Makale yazarak para kazanmak, ilgi alanınızdaki konular hakkında istenilen başlık için yazım becerinizi konuşturup kolayca gelir elde edebileceğiniz bir iştir. Bu iş sayesinde düzenli gelir elde edebilir ve harcadığınız vaktin karşılığını kolayca alabilirsiniz. Makale yazmak sanıldığı kadar zor bir iş olmamakla birlikte, internetten para kazanmak için biçilmiş kaftandır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Anket Doldurarak Para Kazanma

Makale Yazarak Evden Para Kazanmak Nasıl Olur?

Makale yazmak için öncelikle ilgi alanlarınızı belirlemeniz gerekir. Makale yazacağınız konu hakkında bilgi sahibi olmanız makaleyi daha kolay ve hızlı yazmanızı sağlayacaktır. Makale yazarken imla kurallarına dikkat etmeli ve en az 300 kelimelik bir makale yazmalısınız.

Evde Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Makale yazarak para kazanmak için çeşitli internet siteleri mevcuttur. Bunlardan bir tanesi r10.net forum sitesidir. Siteye ücretsiz üye olduktan sonra ilgili kategorilere ait konular göreceksiniz. Eğer listelenen konular hakkında bilginiz var ve makale yazmak isterseniz, o konu hakkında makalenizi yazıp müşteri onayına gönderebilirsiniz.

Bunun dışında farklı freelancer sitelerinde de rahatlıkla yazdığınız makaleleri satabilir ve daha yüksek gelir elde edebilirsiniz.

makale-yazarak-evden-para-kazanmak
Makale yazarak evden para kazanmak.

Makale Yazarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Evde ve kısa bir zaman ayırarak makale yazdığınız takdirde, ayda yaklaşık 500 TL civarı bir gelir elde edebilirsiniz. Günde 10 makale yazdığınızı düşündüğümüzde bunu yaklaşık 2 saatte tamamlayabilir ve ayda 500-600 TL civarı bir gelir elde edebilirsiniz.

Kaba bir hesapla (Yaz Kazan ile çalıştığınızı düşünerek)

100 kelimesi 2 TL makale başı ücret aldığınızda ve günde 10 makale yazdığınızda günlük 20 TL gelir elde etmiş oluyorsunuz. Buda size ayda yaklaşık 500 -600 TL civarı bir gelir imkanı sunuyor.

Yukarıda belirttiğimiz şekilde evde kolayca makale yazarak para kazanabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. Eğer makale yazarak nasıl para kazanacağınız konusunda sorularınız yada fikirleriniz varsa, yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Güncel paylaşımlarımızı Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir