1. Anasayfa
  2. Dizi & Film

Oyuncak Hikayesi 2 Film İncelemesi

Oyuncak Hikayesi 2 Film İncelemesi
Oyuncak Hikayesi 2 Filminin Konusu Ne?
0

Bu yazımızda: Oyuncak Hikayesi 2 Filminin Konusu Ne? Türü Ne? Dizi – Film Sitelerinin Filme Verdiği Puanlar Ne?  Konuları ile ilgili yazı yazdık, iyi okumalar.

 

Oyuncak Hikayesi Filmi Hakkında

Oyuncak hikâyesi filminin devamı olan Oyuncak Hikâyesi 2 Pixar stüdyosu desteğiyle üretilen film 24 Kasım 1999 da ABD ‘de seyirci karşısına çıkmıştır. Hikâyesini John Lasseter, Pete Docter, Ash Brannon ve Andrew Stanton’un kaleme aldığı; senaryosunu Andrew Stanton, Rita Hsiao ve Doug Chamberlain in düzenlediği film en az ilki kadar sürükleyici olduğu için izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Oyuncak Hikayesi 2 Filminin Konusu Ne?

Animasyon filminin hikâyesi ise özellikle çocukların dikkatini çekecek şekilde yazılmış. Hikâyemizin kahramanları oyuncakların sahibi Andy, yılsonunda boşluğunu değerlendirerek kovboy kampına gider ve tüm oyuncaklar yalnız başlarına kalır. Her şey yolunda ve normal seyrinde devam ederken Al McWhiggin isimli sadece paraya değer veren kurnaz ve kötü koleksiyoncu Andy’nin en değerli oyuncağı olan Woody’yi kaçırır. Bu duruma çok üzülen Buzz ve diğer oyuncaklar arkadaşları Woody’yi kurtarmak için zekice bir plan yapıp düşerler yollara. Macera buradan itibaren artarak devam eder. Bu da izleyicilere izlemesi son derece eğlenceli görüntüler sunar Woody’yi ulaştıklarında ise Woody’yi yeni tercihleri onları şaşırtsa da Woody’yi doğruyu bulmakta gecikmez.

İlk filmi kadar başarılı animasyon filmi olan Oyuncak Hikâyesi 2 dostluğu en güzel şekilde anlatan sayılı yapımlar arasına girmiş başarılı bir animasyondur.

 

Oyuncak Hikayesi 2 Filminin Türü Ne?

Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan bir şirket olan Pixar Stüdyosu tarafından yapılmış olan animasyon filmi Oyuncak Hikayesi: Animasyon, Çocuk, Macera, Komedi ve Fantastik türündedir.

 

Dizi – Film Sitelerinin Oyuncak Hikayesi Filmine Verdikleri Puanlar Ne?

İlk filmi kadar başarılı animasyon filmi olan Oyuncak Hikâyesi 2 animasyon filmine Dizi- Film Siteleri tarafından verilen puanlar şu şekilde:

  • IMDb: animasyon film serisi olan Oyuncak Hikayesi 2 Filmine IMDb sitesi üzerinden puanlayan yaklaşık 533.000 izleyici ve eleştirmenin verdiği puan ortalama olarak 10 üzerinden 7,9 puan.
  • BeyazPerde.com: sitede yer alan 723 tane eleştirmenin ve izleyicinin puanladığı animasyon filmi, 5 üzerinden 4,4 puan aldı.
  • RottenTomatoes.com: 90 tane eleştirmenin puanladığı Oyuncak Hikâyesi 2 filmi 100 üzerinden 100 puan aldı.
  • Fullhdfilmizlesene.com: sitede yer alan 1496 izleyicinin ve eleştirmenin puanladığı film 10 üzerinden 8,8 puan aldı.
  • m.sinemalar.com: 1441 kişinin puanladığı Oyuncak Hikâyesi 2 filmi, 10 üzerinden 8,3 puan aldı.

Bu yazımızda: Oyuncak Hikayesi 2 Filminin Konusu Ne? Türü Ne? Dizi – Film Sitelerinin Filme Verdiği Puanlar Ne?  Başlıkları ile ilgili bilgi verdik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.  Film incelemelerine Dizi & Film kategorimizden göz atabilirsiniz.

Oyuncak Hikayesi 2
Oyuncak Hikayesi 2 Filmi e1624810611636

Director: John Lasseter

Date Created: 1999-11-24 10:29

Editörün değerlendirmesi:
7.4
7.4
Evdeneyapilir.com Oyuncak Hikayesi 2 İncelemesi

Editörlerimizin Değerlendirmesi

  • İyi 7.4
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir