1. Anasayfa
  2. Bakım & Güzellik

Snowcell Nedir?

Snowcell Nedir?
Snowcell Nedir
0

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere Snowcell nedir? sorusunu cevapladık. Umarım yazımızda öğrendiğiniz bilgiler işinize yarar. Hadi hep birlikte yazımızı inceliyelim.

Snowcell Hakkında

Herkes berrak, kusursuz bir cilt ister. Ancak, herkes böyle bir cilde sahip değildir. Çoğumuz kendimizi zaman zaman sivilce , siyah noktalar, sivilce izleri ile savaşırken buluruz . İyi haber şu ki, berrak bir cilt ile doğmamış olsanız bile, size hayalini kurduğunuz ışıltıyı verebilecek tedaviler vardır. Snowcell bakımı böyle bir cilt tedavisi şeklidir.

Bu tür bir terapi, toksinleri vücudunuzdan atmayı ve dolayısıyla cildinizi beyazlatmayı amaçlar . Koyu lekeleri bile yok olabilir, koyu dudakların etkisini azaltabilir ve yaşlılık lekelerini , koyu halkaları ve diğer bu tür cilt kusurlarını tedavi etmeye yardımcı olabilir . Ayrıca kırışıklıklara uzun vadeli bir çözüm sunar. Ancak sivilce gibi hormonal sorunların neden olduğu cilt problemlerini tedavi etmek için kullanılamaz. Bunun nedeni bu bakımın vücuttaki hormon seviyelerini etkilememesidir.

Snowcell Öncesi - Sonrası
Snowcell Öncesi – Sonrası

Evde Hazırlayabileceğiniz Aloe Vera Maskeleri yazısını okudunuz mu?

Snowcell tedavisi, cilde enjekte edilmesi gereken glutatyon kullanımını içerir . Glutatyon, vücut tarafından üretilen, ancak çok düşük miktarlarda doğal olarak oluşan bir elementtir. Aynı zamanda C vitamini ve bir dizi başka amino asit seviyelerini artıran mineraller içerir . Bu enjeksiyon intravenöz olarak verilmelidir. Enjeksiyon, ilacı vücuda hızla dağıtan hızlı darbelerle uygulanır. İlaçların bu şekilde verilmesi, tedaviyi haplar ve topikal kremler gibi diğer cilt beyazlatma tekniklerinden daha etkili hale getirir.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir