Trend Yazılar

1
Anket Doldurarak Para Kazanma
1
1 Ağu, 2021

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanma, ek zamanlarında ek gelir elde etmek isteyenlerin başvurduğu pratik yollardan biridir. Kolay para kazanmanın yollarını aradığımız...

2
Kanka İle Ne Yapılır
1
22 Ağu, 2020

Kanka İle Evde Yapılacak Şeyler

Kızlar birbirlerine kalmaya geldiklerinde bir süre sonra evde yapılacak şeyleri araştırmaya başlıyorlar. Bu yazımda evde kankanız ile yapabileceğiniz aktiviteleri bulabilirsiniz.

3
Paletten sedir ve masa
1
20 Ağu, 2020

Paletten Sedir Nasıl Yapılır? Paletten Sedir ve Masa Yapımı

Bugün Paletten sedir ve masa yapımı fikri ile karşınızdayım. Bu yazımda sizler için kullanılmayan yada bir ara kullanılıp daha sonrasında...

4
evde-canim-sikiliyor-ne-yapabilirim
1
29 Mar, 2020

Evde Canım Sıkılıyor Ne Yapabilirim?

Evde canım sıkılıyor ne yapabilirim? Hepimiz hayatımızın sıkıcı bir döneminde bu soruyu sormuşuzdur. Can sıkıntınızı alacak eğlenceli cevaplar yazımızda sizleri bekliyor.

5
kola
1
28 Mar, 2020

Evde Kola İle Neler Yapılır?

Coca-cola’nın, dünyaca ünlü karbonatlı bir içecek olduğunu çoğumuz biliyoruz. Dünya nüfusunun her gün 1,7 milyar porsiyondan fazla kola tükettiği tahmin edilmektedir.

6
28 Mar, 2020

Evde Vakit Geçirmek İçin 10 İlginç Web Sitesi

Karantina günlerinde evde ne yapılır? sorusuna farklı cevaplar üretmeye devam ediyoruz. İnternet dünyasında vakit geçirmenizi sağlayacak birçok sıra dışı web sitesi bulunuyor. Bu yazımızda internet sitelerini listeledik.

7
BFF İle Yapılacak Şeyler Listesi
1
27 Mar, 2020

BFF ile Yapılacak Şeyler Listesi 2021

İngilizce açılımı ”Best Friend Forever” olan BFF, Türkçe’de ”Sonsuza Kadar En İyi Arkadaş” anlamına geliyor. İnternette sık aratılan sorulardan biri olan BFF ile yapılacak şeyler ile ilgili önerilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

8
26 Mar, 2020

Evden Gezebileceğiniz 10 Sanal Müze

Korona virüs salgını nedeniyle tüm dünyanın evlere kapandığı bu dönemde, müze gezmeyi sevenler için sevindirici bir olay var: sanal müzeler. Dünyanın önde gelen müzelerini ve Türkiye’den müzeleri derlediğimiz liste ile evden müze gezebilirsiniz.