1. Anasayfa
 2. Dizi & Film

Unutulmaz Titanlar Film İncelemesi

Unutulmaz Titanlar Film İncelemesi
Unutulmaz Titanlar Filmi Hakkında
2

Merhaba değerli takipçilerimiz, bu yazımızda sizin için; Unutulmaz Titanlar Filminin Konusu Ne? Türü Ne? Dizi – Film Sitelerinin Filme Verdiği Puanlar Ne?  Konuları ile ilgili bilgi vereceğiz, iyi okumalar.

thumbnail
Önerilen Yazı
The Patriot :Vatansever Filmi İncelemesi

 Unutulmaz Titanlar Filmi Hakkında

Amerika için beyazlar ve siyahların birbirlerine karşı verdikleri mücadele her zaman saygı duyulmaya değer olaylar ortaya çıkarmıştır. Uzun yıllar boyunca birbirlerine karşı savaş verip birbirlerinden hiç mi hiç hoşlanmayan bu insanların 1970’li yılların başlarından itibaren bir tutulmaya başlanması ile birçok önemli olay yaşanmıştır.

 

Unutulmaz Titanlar Filminin Konusu Ne?

Film 1971 yılında bir lisede geçmektedir. Tabi ki söz konusu yıllarda Amerika’nın liselerindeki en önemli olgulardan biri lise futboludur. Filmde ayrı olan beyazlar ve siyahların liselerinin birleştirilmesi sonrası lise futbol takımı içerisinde gelişen olaylar konu edinilmektedir. Başlangıçta birbirlerine karşı oldukça ön yargılı ve kötü tutumlar içinde olan taraflar başlarına siyahi bir koç getirilmesi ile iyice gerilmektedir. Fakat daha sonrasında takımın oyuncuları takım olduklarının farkına varıp birbirlerinden siyah ve beyaz kadar farklı olmadıklarını anlarlar. Bu noktadan sonra özellikle takım koçu sayesinde birbirlerine bakışları ve yaklaşımları oldukça değişen bu takım unutulmaz bir başarıya imza atacaktır. Özellikle ırkların savaşına karşı merak besleyen kişilerin zevkle izleyeceği film bünyesinden Danzel Washington’ı barındırması ile oldukça dikkat çekmektedir.

 

Unutulmaz Titanlar Filminin Türü Ne?

Genel olarak Spor ve Futbol konuları işlenen Unutulmaz Titanlar filmi: Spor, Dram ve Drama türündedir.

 

İzleyicilerin Unutulmaz Titanlar Filmine Verdikleri Puanlar

Unutulmaz Titanlar Filmi, Gösterime girmiş olduğu tarihinden bu yana birçok kişi tarafından izlenilmiş ve beğenilmiştir. Dizi- Film Sitelerinin Unutulmaz Titanlar filmine verdiği puanlar şu şekilde:

 • IMDb: Site üzerinde yaklaşık olarak 205.440 film severin puanladığı Unutulmaz Titanlar filmi, ortalama olarak 10 üzerinden 7,8 puan aldı.
 • BeyazPerde.com: 304 tane eleştirmenin puanladığı film, 5 üzerinden 4,3 puan aldı.
 • RottenTomatoes.com: 135 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 100 üzerinden 73 puan aldı.
 • Sinemalar.com: Sinemalar.com sitesinde yer alan 349 izleyicinin ve eleştirmenin puanladığı film 10 üzerinden 8,4 puan almıştır.

 

Bu yazımızda sizin için; Unutulmaz Titanlar Filminin Konusu Ne? Türü Ne? Dizi – Film Sitelerinin Filme Verdiği Puanlar Ne?  Konuları ile ilgili bilgi verdik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 03/11/2021

  Gerçekten incelemesi çok güzelmiş bir kez daha izlemeye gideceğim şimdi
  O kadar ilgimi çekti ki engellemesi çok beğendim

 2. 03/11/2021

  Inceleme yazisini cok begendim sayfaniz cok guzel her cesit bilgi var tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir