Yaşam

Yaşam kategorisinde, hayatı eğlenceli ve pratik yaşamak için bilmeniz gereken ipuçlarını sizlere sunuyoruz.

25 Eyl, 2020

Evde Ne Yapılır? Evde İstediğiniz Zaman Yapabileceğiniz 67 Eğlenceli Şey

Covid – 19 salgını ile birlikte aniden arkadaşlarımız, çocuklarımız veya ailemizle dolu bir evde uzun zaman geçirmeye başladık. Tabi ki...

Kanka İle Ne Yapılır
1
22 Ağu, 2020

Kanka İle Evde Yapılacak Şeyler

Kan kardeşinin kısaltılmış hali olan kanka kelimesi bizim için en yakın arkadaş, kardeş, en yakın dost anlamlarını taşıyor. Kızlar birbirlerine kalmaya geldiklerinde bir süre sonra evde yapılacak şeyleri araştırmaya başlıyorlar. Bu yazımda evde kankanız ile yapabileceğiniz aktiviteleri bulabilirsiniz.

evde-canim-sikiliyor-ne-yapabilirim
1
29 Mar, 2020

Evde Canım Sıkılıyor Ne Yapabilirim?

Karantina günlerinde #EvdeKal hareketini destekleyen bir platform olarak evde canım sıkılıyor ne yapabilirim? sorusu için alternatif yanıtlar üretmeye ve biraz olsun sıkıntınızı hafifletmeye çalıştık.

28 Mar, 2020

Evde Egzersiz Hareketleri Nelerdir?

Koronavirüs (Covid-19) salgınından sonra birçok kişi evlere kapandı. Karantina altına girdiğimiz bu günlerde evde egzersiz nasıl yapılır? sorusu da büyük önem kazandı.

BFF İle Yapılacak Şeyler Listesi
1
27 Mar, 2020

BFF İle Evde Yapılacak Şeyler

İngilizce açılımı ”Best Friend Forever” olan BFF, Türkçe’de ”Sonsuza Kadar En İyi Arkadaş” anlamına geliyor. İnternette sık aratılan sorulardan biri olan BFF ile yapılacak şeyler ile ilgili önerilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

26 Mar, 2020

Evden Gezebileceğiniz 10 Sanal Müze

Korona virüs salgını nedeniyle tüm dünyanın evlere kapandığı bu dönemde, müze gezmeyi sevenler için sevindirici bir olay var: sanal müzeler. Dünyanın önde gelen müzelerini ve Türkiye’den müzeleri derlediğimiz liste ile evden müze gezebilirsiniz.

21 Mar, 2020

Evde Karıncalara Karşı Ne Yapılır? 6 Etkili Çözüm

Evinizde karınca problemiyle karşılaştığınız hangi yöntemlerle onları uzak tutabilir veya öldürebilirsiniz? Evde karıncalara karşı ne yapılır?