1. Anasayfa
  2. Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


Bu gizlilik politikası ile evdeneyapilir.com üzerinden kullanıcıların evdeneyapilir.com’da bulunan kişisel bilgi ve verilerin, kullanımı, paylaşımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi,  gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

evdeneyapilir.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak, paylaşılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

evdeneyapilir.com, kişisel bilgilerin ve evdeneyapilir.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. evdeneyapilir.com bu amaçla, başka programlar, eklentiler ve 3. parti yazılımlar kullanabilir.

Ancak, evdeneyapilir.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, evdeneyapilir.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu ve üstlenişi olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, evdeneyapilir.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler evdeneyapilir.com tarafından da güncellenebilecek ve değiştirilebilecektir.

evdeneyapilir.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi evdeneyapilir.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

evdeneyapilir.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

evdeneyapilir.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, evdeneyapilir.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

evdeneyapilir.com GIZLILIK POLITIKAMIZ

İletişim Bilgileri

Mail: [email protected]

Buraya tıklayarak web sitemizde gezinmeye devam edebilirsiniz.