1. Anasayfa
 2. Yaşam
Trendlerdeki Yazı

BFF ile Yapılacak Şeyler Listesi

BFF ile Yapılacak Şeyler Listesi
1

BFF ile yapılacak şeyler listesi arkadaşınızla yapabileceğiniz birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu. Hemen en yakın arkadaşınızı yatıya çağırıp ve listemizi uygulayın. BFF ile çılgın bir geceden sonra sabah mutlu bir şekilde uyanacağınıza eminim. Kahvaltıdan önce, nasıl eğlendiğinizi bu yazıya yorum olarak paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler.

BFF Nedir? BFF ile Yapılacak Şeyler Listesi Nedir?

Genellikle genç kızlar arasında oldukça yaygın olan BFF kavramı, popülerliğini giderek artırmaktadır. İngilizce açılımı “Best Friend Forever” olan bu kavramın Türkçe karşılığı “Sonsuza Kadar En İyi Arkadaş” anlamına gelmektedir.

İster kız ister erkek BFF ile evde yapılacak şeyler listesini derlediğimiz bu yazımız sayesinde evde en yakın arkadaşınızla yapabileceğiniz şeyleri bulabilirsiniz. Haydi gelin BFF ile yapılacak şeyler listesi yazımızı hep birlikte inceleyelim.

 • Yatıya kalın
 • Bol bol fotoğraf çekinin
 • Ev savaşı yapın
 • BFF kıyafetleri
 • Film gecesi yapın
 • Makyaj ve kostüm partisi
 • Sosyal medyada eğlenin
 • Kitap okuyun
 • Tırnakları süsleyin
 • Yemek yapın
 • Oyun oynayın

Yatıya Kalın

BFF ile evde yapılacak şeyler denilince listenin en başında yatıya kalmak gelir. En yakın arkadaşınızın günlük halinden sonra ev halini de görebilirsiniz. Birlikte pijamalarınızı giyip, aynı odada uyuyabilir ve film izlemek, oyun oynamak gibi eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Bazı aileler çocuklarının arkadaşında kalmasına izin verirken, bazılarından izin almak biraz zor olmaktadır :)

Yatıya kalın - BFF ile yapılacak şeyler listesi
Yatıya kalın – BFF ile yapılacak şeyler listesi

Bol Bol Fotoğraf Çekinin

Hem evde hem de dışarda en yakın arkadaşınızla bol bol selfie çekinmeyi ihmal etmeyin. Bu fotoğrafları bir albüm haline getirebilirsiniz. İleride arkadaşınız ile birlikte bu fotoğraflara bakarak en güzel anlarınızı keyifle hatırlayabilirsiniz.

BFF ile yapılacak şeyler
Bol bol fotoğraf çekin – BFF ile yapılacak şeyler listesi

Türkiye’nin En Yakışıklı Erkekleri yazısını okumak için tıklayınız.

Evde Ne Yapılır yazımızı da göz atarak BFF ile yapılabilecek bir çok aktivite bulabilirsiniz.

Ev Savaşı Yapın

BFF ile yapılacak en güzel şeylerden biride ev savaşıdır. Geniş bir terasa sahip evdeyseniz ev savaşı yapmak oldukça eğlenceli bir aktivite olabilir. Boya, kum, pasta, yastık vs. ne bulursanız BFF ile ev savaşı yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

BFF ile yapılacak şeyler
Ev savaşı yapın – BFF ile yapılacak şeyler listesi

BFF Kıyafetleri

T-shirt, elbise veya sweatshirt gibi BFF ile uyumlu kıyafetler giyebilirsiniz. Bunun için özel tasarımla hazırlanmış en yakın arkadaş kıyafetleri olduğu gibi aynı renk ve tipte kıyafetleri de giyip BFF kombini yapabilirsiniz.BFF kıyafetleri

BFF kıyafetleri – BFF ile evde yapılacak şeyler listesi

Film Gecesi Yapın

En yakın arkadaşla evde yapılacak en keyifli aktivitelerden biri de film gecesidir. Korku filmleriyle aranız varsa, bu kategorideki filmler eğlenceli olabilir. Bunun dışında beraber seçeceğiniz filmleri izleyebilirsiniz. Patlamış mısır, cips ve kola gibi içeceklerle film gecesini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Eğer yan yana değilseniz Skype üzerinden veya telefonla konuşarak film izleyebilirsiniz.

Çatı Katı Ev Modelleri yazısını okumak için tıklayınız.

Makyaj ve Kostüm Partisi

BFF ile yapılacak şeyler listesinin olmazsa olmazı partilerdir. Arkadaşınız ile bir kostüm partisi düzenleyebilirsiniz. Halloween gecesine denk geldiyseniz çok daha keyifli olabilecek kostüm partisini, evde BFF ile yapabilirsiniz. Sevdiğiniz karakterlere uyumlu kostümler ve makyajlar yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Eğlenin

Tiktok, Periscope ve Instagram canlı yayın gibi sosyal medya araçlarını kullanarak arkadaşınızla keyifli bir yayın yapabilirsiniz. Canlı yayında soruları cevaplayabilirsiniz.

Kitap Okuyun

Birlikte kitap okuyarak arkadaşınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kitapları toplayıp kitap okuma saati yapabilirsiniz. Bu kitap okuma saati hem size hem de arkadaşınıza çok şey katacak ve ufkunuzu geliştirecektir.

Tırnakları Süsleyin

Tırnak süsleme oldukça popüler bir aktivitedir. YouTube üzerinden tırnak süsleme olayına ilişkin videoları izleyerek arkadaşınızla birlikte muhteşem güzellikte eserler ortaya koyabilirsiniz. Başarılar.

Yemek Yapın

Daha önce hiç yapmadığınız bir yemeğe karar verin. Uluslararası farklı lezzetlerden de seçebileceğiniz bu yemeğin malzemelerini aldıktan sonra arkadaşınızla beraber yemek hazırlayıp, keyifle mideye indirebilirsiniz.

Oyun Oynayın

Telefon, tablet veya bilgisayarlar üzerinden oynanabilen onlarca keyifli multiplayer oyun bulunuyor. Arkadaşınızla birlikte başlayacağınız bir oyuna karar verip birlikte ilerleyebilirsiniz. Elinizde oyun oynayacak tek alet varsa, oyunu sırayla oynayabilirsiniz.

Bizi instagram adresimizden takip ederek en güncel yazılarımızı kaçırmadan okuyabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza da bakmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. çok güzel. Ben beğendim şahsen böyle ilgi çekici bloklar beni mutlu ediyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir