1. Anasayfa
 2. Finans
Trendlerdeki Yazı

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma
Anket Doldurarak Para Kazanma
5

Anket doldurarak para kazanma, ek zamanlarında ek gelir elde etmek isteyenlerin başvurduğu pratik yollardan biridir. Kolay para kazanmanın yollarını aradığımız bu dönemlerde birçok kişi çeşitli alanlara yönelerek para kazanmaya çalışıyor. Para kazanmanın en kolay yollarından bir tanesi de anket doldurarak para kazanmaktır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Basit Para Kazanma Yöntemleri

Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün mü?

Anket doldurarak para kazanmak birçok insan tarafından yoğun bir şekilde araştırılan ve merak edilen konulardan biri olmuştur. Bazıları anket doldur para kazan sitelerinin gerçek olmadığını düşünse de anket doldurarak para kazanmak hatta büyük paralar kazanmak mümkündür. Bu sitelerden para kazanan birçok insan bulunmaktadır. Ancak bazı anket doldurma siteleri sizlerin sadece zaman kaybetmenize sebep olarak sizlere para kazandırmazlar.

Bu nedenle toplum sırf bu siteler nedeniyle anketten para kazanmanın bir sahtekarlık olduğunu düşünmektedir. Bunun her ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu söylesek de insanlar hep ön yargı içerisinde anketten para kazanılmayacağını düşünürler. Bu makalemizde ise anket doldurarak para kazanmanın mümkün olup olmadığı ve nasıl para kazanabileceğiniz hakkında konuşacağız.

anket-doldurarak-para-kazanma-en-cok-kazandiran-anketler-kazanilir-mi (4)
Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı?

Anket doldurarak günde sadece birkaç saatinizi ayırarak para kazanabilirsiniz. Bunun için birçok anket doldur para kazan sitesi bulunmaktadır. Ancak her site güvenilir olmayabilir. Örneğin belirli bir miktarda para kazanmanızın ardından sizlere site üzerinde hata verebilir veya ödemelerinizi gerçekleştirmeyebilir. Bu nedenle anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız güvenilir sitelere başvurmalı ve sitenin ne kadar kullanıcı sayısı olduğu hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu şekilde anket doldurarak para kazanma yapabilir ve başvurduğunuz siteye göre aylık veya haftalık olarak kazandığınız parayı rahatça çekebilirsiniz.

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Bu durum hem başvurduğunuz sitenin anket başına verdiği miktara hem de sizlerin günlük olarak ne kadar zaman harcadığınıza bağlıdır. Örneğin bir anket sitesinde günde 1 saatinizi ayırarak ayda 100 TL kazanabilirken başka bir sitede ayda 500 TL kazanabilirsiniz. Eğer gün içerisinde daha fazla zamanınızı anket doldurmaya ayırırsanız yüksek miktarda gelirler elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda bazı anket doldur para kazan sitelerinde özel avantajlar bulunmaktadır. Örneğin siteye başka bir arkadaşınızı davet etmeniz durumunda site size 5-10 dolar arasında bir ödeme yapar. 5 arkadaşınızı bu platforma yönlendirdiğinizde en az 25 dolar kadar kazanmış olursunuz. Ayrıca sadece bir siteye değil birden fazla siteye kayıt olduğunuzda ve sürekli anket doldurduğunuzda aylık 500-1000 dolar kadar para kazanabilirsiniz. Bu rakamlar her ne kadar fazla gelse de sadece anket doldurarak bu kadar parayı kazanmak mümkün olabilir. Önemli olan harcadığınız zaman ve üye olduğunuz sitelerdir.

 

anket-doldurarak-para-kazanma-en-cok-kazandiran-anketler-kazanilir-mi (2)

Anket Doldurarak Para Nasıl Kazanılır?

Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız sizlere verdiğimiz adımları uygulayarak bugün anketten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Anketten para kazanmak için takip etmeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanabilir.

 • İlk olarak bulabildiğiniz kadar anket doldur para kazan platformlarına üye olun
 • Sizlere gönderilen anketleri hızlı bir şekilde ve özen göstererek doldurun.
 • Eğer anketler özenli bir şekilde doldurulmazsa bazı platformlarda kullanıcının hesabı site tarafından yasaklanarak kapatılabiliyor.
 • Üye olduğunuz sitenin arkadaş davet ederek para kazandırma özelliği varsa tüm arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınıza sitenin size vermiş olduğu davet linkini gönderin.
 • Her gün bu sitelere giriş yapın ve anket doldurun.

Bu adımları uyguladığınız sürece sizde aylık 500-1000 dolar arasında ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Ancak anket doldurmanın avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Örneğin anket doldurarak para kazanmak için tüm gününüzü harcamanız gerekir. Bu da yaklaşık 10-15 saat kadar anket doldurmanız ve yeni gelen anketleri beklemeniz anlamına gelir.

Ayrıca anket doldurmak garanti bir iş değildir. Yani sadece anket doldurarak hayatınızı devam ettiremezsiniz. Hatta bazı platformlarda ne kadar çok para kazansanız dahi parayı çekememe gibi durumlar ortaya çıkabilir. Evet anket kazanarak aylık 1000-2000 dolar kazanan insanlar vardır ancak bu işin garanti olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle anket doldurma boş zamanlarınızda yapabileceğiniz bir aktivite olmalıdır.

anket-doldurarak-para-kazanma-en-cok-kazandiran-anketler-kazanilir-mi-

En Çok Kazandıran Anket Doldurma Siteleri

Anket doldurmak, en kolay para kazanma yolları arasına girmektedir. Eğer anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız bir anket doldur kazan platformuna üye olmalısınız. Bu bölümde sizlere en fazla para kazandıran ve en çok tercih edilen sitelerden bahsedeceğiz. Dilerseniz ilk olarak en fazla para kazandıran güvenli anket doldur kazan platformlarını birlikte inceleyelim.

 • TOLUNA.COM
 • MYIYO.COM
 • ACOP.COM
 • SURVEYSAVVY.COM
 • YSENSE.COM
 • JTNPANEL.COM

Şeklinde sıralayabiliriz. Bu siteler hem güvenli hem de sizlere aylık veya haftalık ödeme yapan sitelerdir. Bu sitelere üye olarak anket doldurmaya başlayabilir ve para kazanmaya bugün başlayabilirsiniz. Sizler için bu siteleri detaylı olarak anlatalım.

TOLUNA.COM

Ülkemiz tarafından en çok tercih edilen anket doldur para kazan siteleri arasına giren Toluna, özellikle de Türkçe olması ile anket doldurmanız daha kolay bir hale geliyor. Toluna.com sitesine üye olmanızın hemen ardından anket doldurmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu platformda şu ana kadar herhangi bir ödeme sıkıntısı çıkmamıştır.

MYIYO.COM

Sizlere Türkçe desteği vermesinin yanı sıra tam 10 senedir hizmet sunan Myiyo, anket doldurarak para kazanabileceğiniz en iyi platformlar arasına girmektedir. Myiyo anket doldurma platformunda kazanmış olduğunuz paralar 20 Euro sınırını geçtiğiniz zaman sizlere verilmektedir. Myiyo ödemeleri Paypal hesabına değil banka hesabına yapmaktadır.

ACOP.COM

Acop anket doldurma platformuna tamamen ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve anket doldurmaya hemen başlayabilirsiniz. Acop.com üzerinden doldurduğunuz her ankette 100 ila 300 arasında puan kazanabilir ve kazanmış olduğunuz puanları dolara çevirerek para kazanabilirsiniz. Acop anket doldur kazan platformunda kazancınız 10 doları geçtiği zaman sizlere ödeme yapılabiliyor.

SURVEYSAVVY.COM

ABD üzerinde en çok kullanılan bu anket doldur kazan platformu, sizlere aktif olarak sağladığı hizmetler ile oluşabilecek tüm sorunlara çare buluyor. Bu nedenle en çok tercih edilen anket doldur kazan platformları arasına girmektedir. Surveysavvy üzerinden doldurduğunuz her anket başına yaklaşık olarak 10 Cent kadar kazanabiliyor ve ödemelerinizi bir hediye çeki ile veya kripto para olarak çekebiliyorsunuz.

YSENSE.COM

Son zamanların en fazla kazandıran ve tercih edilen anket doldur para kazan platformları arasına giren ysense.com ile her anket başına 15 Cent kadar kazanabilirsiniz. Ödemelerinizi platformun belirlediği ödeme eşiğini geçince alabilirsiniz.

JTNPANEL.COM

Türkiye’de en çok kullanılan platformlar arasına giren ve sizlere Türk Lirası olarak ödeme yapabilen bir anket doldur kazan platformudur. Bu sitede dolduracağınız her anket başına JTN puanı alabilir ve TL’ye dönüştürerek ödemeleriniz alabilirsiniz.

Sitemizde ki finans makaleleri için tıklayın

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. Arasında 3 tanesini kullanıyorum. Diğerlerinde güzelmiş kullanmaya başladım hepsini

 2. gerçekten işe yaradığını bu yazıdan sonra gördümm teşekkürlerr

 3. 30/08/2021

  Vatandaş çok zor durumda, pandemi geçim darlığı derken üç beş kuruş nereden kazanabilirimin derdine düştü,
  umarım insanların faydalandığı bir yazı olur bende paylaşacağım herkes faydalansın diye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir