1. Anasayfa
  2. Finans

Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma
1

Ailenize katkıda bulunmak ister misiniz? Elbette her insan bunu yapmak ister. Evde çorap paketleme işi yaparak para kazama mümkün desek  ne dersiniz? Evet evinizde kendinize ayırdığınız bir bölümde çorap işi yaparak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. İş çok kolay ve basit.

thumbnail
Önerilen Yazı
Evde Lavanta Paketleme Yaparak Para Kazanın

Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Nasıl Olur?

Evde çorap işinden biraz bahsedecek olursak, çorap işi aslında çok basit ve kolay bir iştir. Tek yapmanız gereken sadece dikkatli olmanız. Bunun nedeni ise firmalar çorapları çuvallar halinde size getiriler. Adet sayısı fazla olduğu için dikkat etmeniz gerekmektedir. Size getirilen çorapları temizlemek ve defolu olanları ayırmanız istenir. İşin özü budur.

evde-corap-paketleme-isi-yaparak-para-kazanma
Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Çorapları temizleme işi, bildiğiniz gibi her hangi bir şey dikildikten sonra ister istemez iplik fazlaları kalır. Bunları temizlemek için firmalar çorapları evlere gönderir. Bunu yapmalarının sebebi ise masraftan kaçınmak içindir. Bu iş için maaşlı eleman tutmak daha pahalıya gelir. Bu tarz işleri evlere verdikleri zaman daha az masraflı olur. O yüzden firmalar genellikle evlere yönlendirirler.

evde-corap-paketleme-isi-yaparak-para-kazanma.png-

Evde çorap işi yaparak para kazanabilirsiniz

Tabi bu sadece iplik temizlemek işi ile sınırlı değil. Şöyle ki çorapların bazılarında dikim hatası olur. Yada yırtık veya sökük yerleri olabilir. Bunları ayırma işi ise size düşmektedir. İşte bu konuda dikkat etmeniz gerekir. Temiz ve titiz çalışmalısınız. Gözünüzden bir tane bile kaçırmamanız gerekir. Eğer işinizi temiz ve hızlı yaparsanız firma ile uzun süre çalışabilirsiniz. Buda size güzel bir ek gelir kapısı olur. Bu işi daha da ilerletebilirseniz yani etrafınızdaki kişilerle grup olursanız daha fazla iş alabilirsiniz.

https://www.instagram.com/evde.neyapilir/?hl=tr

Çorap işinin ücretlendirmesi tam olarak şu şekilde olur. Adet sayısı fazla olduğu için adete göre ücretlendirmezler. Genelde çuval bazında olur. Size gönderilen çuvalların içinde 1000 adet çorap olur. Bu adetten kazancınız 10-20 TL arasında değişir. Bazı firmalar daha da yüksek de verebilirler. Bu size ufak gelebilir ama işi yaptıkça eliniz alışacağı için ayda 500 ila 600 TL kazanabilirsiniz. Bu şekilde Evde çorap paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Güncel paylaşımlarımızı İnstagram sayfamızdan takip edebilirsiniz

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 03/11/2021

    Evden para kazanma yolları ararken bu sayfaya denk geldim çorap paketleme işini merak ediyordum aradığım bilgilere ulaştım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir