1. Anasayfa
  2. Dizi & Film

Extraction Filmi

Extraction Filmi
Extraction Filmi
0

Extraction Filmi

Extraction filmi, silah satıcıları, uyuşturucu tüccarları ve kaçakçılara ait bir evrende, uyuşturucu işini elinde bulunduran iki liderin arasında geçen savaşta, tüccarlardan birisinin oğlu olan genç bir çocuğun hikayesini konu alıyor.
Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehirlerinden birisi olan Dakka’ya götürülen Hintli çocuğun işadamı olan babası hapiste olduğu için, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar. Tyler Rake adındaki adamın dünyada kaybedecek hiçbir şeyi kalmamıştır. Sorunları olan bir adam olan Tyler, çocuğu kurtarmak için ölümü göze alıp tüm yeteneklerini ve becerilerini ortaya koymak zorundadır.
İMDB Puanı: 6,8
Yönetmen: Sam Hargrave
Senarist: Loe Russo
Yapım: 2020 ABD
Tür: Aksiyon, Dram
Süre: 116 Dakika

Extraction Filmi Oyuncuları:

• Chris Hemsworth – Tyler Rake
• Ryder Lerum – Rake’s Son
• Rudhraksh Jaiswal – Ovi Mahajan
• Shivam Vichare – Sachin
• Piyush Khati – Arjun
• Sara Rumao – Cute Girl
• Randeep Hooda – Saju

 

2019 yılının sonbahar aylarında çekimleri gerçekleştirilen tam anlamıyla saf aksiyon filmi Extraction, tüm dünya Korona salgını nedeniyle hazır evinde oturuyorken Netflix’in katkılarıyla evimize hatta oturma odamıza, mart ayı itibariyle geldi. ‘Vizyonsuz ve Filmsiz” kaldığımız şu kötü günlerde, ne varsa seyrederken, ekranlarında Hollywood aksiyonu ve heyecanı arayanların da imdadına yetişti.

Ağırlıklı olarak Bangladeş’in başkenti olan Dakka’nın tehlikeli sokaklarında geçen film, biri Bangladeş’in diğeri ise Hindistan’ın iki büyük mafyasının arasındaki güç mücadelesini, bir çocuk kaçırma mevzusu üzerinden ele alarak anlatıyor. Hindu Ovi Mahajan (Rudhraksh Jaiswal), Dakka şehrinin mafyası Amir Asif’in (Priyanshu Painyuli) adamları tarafınca kaçırılınca, baba Mahajan çareyi bir paralı asker ekibinden yardım istemekte buluyor. Gözü kara terminatörümüz Tyler Rake da bu noktada, genç Ovi’yi kurtarmak ve kaçırmak için görevli timin başındaki isim olarak devreye giriyor.
Adeta 3. Dünya’da geçen konu teknolojiden bihaber olan Dakka sokaklarının sağı solu belli olmaz! Tahliye operasyonunu yapan ekip de oyuna gelince, Rake’in görevi tam bir ülkeler arası savaşa dönüşüyor.

Dizi & Film

Kaynak 1 2 3

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir