1. Anasayfa
  2. Dizi & Film

Once Filminin Konusu Ne?

Once Filminin Konusu Ne?
Once Filmi Hakkinda
0

Merhaba değerli okuyucularımız, bu yazımızda genel olarak size: Once Filminin Konusu Ne? Once Filminin Türü Ne? Ve Film İzleyicilerinin Filme Verdiği Puanlar Nasıl? Başlıkları ile ilgili yazı yazdık iyi okumalar.

Once
Once Filmi Hakkında

Once Filmi Hakkında

Müzikal dramları seven tüm sinemaseverler için oldukça iyi bir seçenek olan bu film içerdiği romantik dakikalar ile de oldukça dikkat çekicidir. 2007 yılı yapımı olan bu film İrlanda’da geçmektedir.

Once Filminin Konusu Ne?

Filmin başrol oyuncusunun İrlandalı bir müzik grubunun üyesi olması ayrıca dikkate değer bir konudur. Bu müzisyen filmde de Çek bir sokak müzisyenini canlandırmaktadır. Babası bir süpürge tamircisi olan bu genç hiçbir zaman babasının mesleğine ilgi duymamıştır. Ne yazık ki her gün yarı zamanlı olarak babasının yanında çalışmak zorunda olan gencin tüm hayali biran önce müzik hayatına başlayıp ünlü olmaktır. Ayrıca bu adam kısa süre önce kız arkadaşı tarafından terkedildiği için derin depresif bir ruh haline sahiptir. Bu ruh halinden onu kurtaran şey ise tabi ki bir kız olacaktır. Temizlikçi olan ve onun gibi müziğe oldukça ilgi duyan bu kız ile oğlan arasında oluşan bağ aşk ve müzik ile de birleşince kırılması imkansız bir hal alacak ve izleyicilere oldukça zevkli bir film keyfi yaşatacaktır.

Once Filminin Türü Ne?

2007  İrlanda yapımı ve Müzikal film olan Önce filmi: Romantik, Müzikal Film, Dram ve Romantik Dram türündedir.

Film İzleyicilerinin Once Filmine Verdikleri Puanlar

Gösterime girmiş olduğu 2007 tarihinden bu yana birçok kişi tarafından izlenen ve beğenilen İrlanda yapımı Once filmine film izleyicilerinin verdiği puanlar şu şekilde:

  • IMDb: Yaklaşık 115.000 film severin puanladığı Once, ortalama olarak 10 üzerinden 7,8 puan aldı.
  • BeyazPerde.com: 140 tane eleştirmenin puanladığı Once, 5 üzerinden 4,3 puan aldı.
  • RottenTomatoes.com: RottenTomatoes.com sitesinde yer alan 158 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 100 üzerinden 97 puan aldı.
  • Sinemalar.com: 307 izleyicinin ve eleştirmenin Sinemalar.com üzerinden puanladığı Once, 10 üzerinden 8,3 puan almıştır.

 

Bu yazımızda sizin için; Once Filminin Konusu Ne? Once Filminin Türü Ne? Ve Film İzleyicilerinin Filme Verdiği Puanlar Nasıl? Konuları ile ilgili bilgi verdik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Film incelemelerine Dizi & Film kategorimizden göz atabilirsiniz.

8.3
Evdeneyapilir.com Editörlerinin Değerlendirmesi

Film klişelerden oluşmamış, tesadüflere yer vermemiş ve böylece klasik Hollywood aşk hikayeleri gibi bayağı şeylere kapılıp sürüklenmemiş. Günlük yaşamda herkesin karşılaşabileceği bir konuyu kamera önüne iyi bir kurguyla yerleştiren bir yapım. Seyirciye bu denli doğal geldikten sonra da hiçbir problem kalmıyor.

  • Çok iyi 8.3
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir